Apie mus

Nauja internetinė parduotuvė  krautuvele.islamasvisiems.lt

Idėja atidaryti krautuvele.islamasvisiems.lt kilo tada, kai pastebėjome didesnį Lietuvos visuomenės ir pačios musulmonų bendruomenės poreikį gauti bei skaityti islamišką literatūrą savo namuose įvairiuose Lietuvos kampeliuose ir svetur.

Virtualioje interneto parduotuvėje krautuvele.islamasvisiems.lt galima už prieinamą kainą įsigyti specializuotos literatūros įvairiomis islamo temomis, arabų kalbos vadovėlių, mokomosios medžiagos vaikams ir suaugusiems, kurių pasiūla nuolat papildoma. Taip pat čia siūlysime visiškai naują paslaugą – E-knygos, kur nuoroda knygos failui atsisiųsti gausite elektroniniu paštu, todėl būtina užsakymo informacijoje nurodyti teisingą el. pašto adresą. Tai puiki galimybė skaityti knygas nuotoliniu būdu.

Kaip gaunu prekes?

Išsirinkę ir sudėję į krepšelį visas norimas prekes, spauskite „Peržiūrėti krepšelį“ ir „Apmokėti”. Jūs būsite nukreipti į „Užsakymo” puslapį. Už pasirinktas prekes paprasta apmokėti. Atsiskaityti galima pavedimu per banką bei per PayPal sistemą. Išsamiau atsiskaitymo būdai aprašyti čia.

Visus užsakymus siunčiame paštu, todėl nuoširdžiai patariame pasirinkti kelias prekes ir suformuoti ekonomišką pirkinių krepšelį. Gavę apmokėjimą, per 7-10 dienų išsiųsime jūsų užsakymą nurodytu adresu. Popierinis informacinis pranešimas Lietuvos pašto siuntų gavėjams, gaunantiems pranešimus elektronine forma, nebebus pristatomas.

Visos gautos pajamos skiriamos visuomeninei, švietėjiškai, socialinei bei kultūrinei viešosios įstaigos “Švietimas ir paveldas” vykdomai veiklai finansuoti.

Mes norime būti dar atviresni ir naudingesni visuomenei

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.