Atsiskaitymas

Išsirinkę ir sudėję į krepšelį visas norimas prekes, spauskite „Peržiūrėti krepšelį“ ir „Apmokėti”. Jūs būsite nukreipti į „Užsakymo” puslapį. Užpildę langelius, pasirinkite patogų apmokėjimo būdą: banko pavedimu arba per PayPal mokėjimo sistemą.

Gavę apmokėjimą, per 7 dienas išsiųsime prekes užsakyme nurodytu adresu.

Užsakymus gali atlikti visi Lietuvos ir ES šalių fiziniai asmenys

Užsakyti  yra paprasta, lengva ir greita

Atsiskaitymo būdai

1) Banko pavedimu:

Banko pavedimu (iš anksto)

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, elektroniniu paštu gausite sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Pagal joje pateiktus duomenis, atlikite apmokėjimą į nurodytą mūsų banko sąskaitą. Tai galite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės bankininkystės sistemos arba bet kuriame banko skyriuje.

Svarbu: atsiskaitydami pavedimu, privalote mokėjimo paskirties laukelyje nurodyti užsakymo numerį, kuris yra atsiunčiamas el. paštu Jums suformavus ir patvirtinus užsakymą.

2) PayPal:

Per PayPal sistemą (iš anksto)

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, už prekes atsiskaitysite naudodamiesi kreditinių kortelių aptarnavimo sistema „PayPal“.

Prekių pristatymas

Užsakymus mūsų internetinėje svetainėje krautuvele.islamasvisiems.lt atlikti galite bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Pildydami užsakymo duomenis, būtinai nurodykite pristatymo adresą. Prekes siunčiame į bet kurią vietą Lietuvoje arba ES šalį už nustatytą mokestį, kurį matysite savo užsakyme.

Įsigydami prekes iš mūsų dalį savo lėšų Jūs skiriate mūsų vykdomai visuomeninei, švietėjiškai, socialiniai bei kultūrinei veiklai Lietuvoje ir Baltijos šalyse finansuoti.

Prekių užsakymai priimami 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.