E-knygynas – greitai ir patogu

Paskutiniu metu stebėdami visuomenės susidomėjimą islamu ir didėjantį mūsų bendruomenės poreikį ne tik pasiekti informaciją apie islamą virtualioje erdvėje, bet ir nemokamai gauti bei skaityti islamišką literatūrą savo namuose, nusprendėme įgyvendinti visiškai naują idėją, kuri tikimės taps patogiu būdu siekti pradinių žinių. Taigi, musulmonams ir besidomintiems islamu norime pristatyti elektroninį knygyną (E-knygynas).

E-knygynas – tai tokia virtuali erdvė, kurioje visi norintys gali įsigyti specializuotos literatūros įvairiomis islamo temomis ir skaityti elektroniniu PDF formatu.

Kaip aš gaunu knygą?

Įsidėję į krepšelį norimą e-knygą, spauskite „Peržiūrėti krepšelį“ ir „Apmokėti”. Jūs būsite nukreipti į „Užsakymo” puslapį. Užpildę langelius, pasirinkite patogų apmokėjimo būdą: banko pavedimu arba per PayPal mokėjimo sistemą. Gavę apmokėjimą, nuorodą knygos failui atsisiųsti gausite elektroniniu paštu, todėl būtina užsakymo informacijoje nurodyti teisingą el. pašto adresą.

Visos svetainės islamasvisiems.lt rekomenduojamos ir siūlomos skaityti knygos yra tik patikimų autorių ir aktualios tematikos. Prie kiekvienos knygos pateiktas jos aprašymas, o skaitytojai turi galimybę rašyti savo atsiliepimus.

Su mumis jūs gaunate teisingų žinių apie islamą

Šioje krautuvėlėje be knygų siūlome ir kitų halal prekių, islamiškų drabužių, aksesuarų ir kt. Pasiūla laikui bėgant keisis. Apsilankykite ir įsigykite.

Primename, kad visose Lietuvoje veikiančiose mečetėse arba Islamo centre Vilniuje jūs taip pat galite gauti nemokamos literatūros. Jų kontaktų ieškokite čia.

Krautuvėlė „Islamas visiems“ – dinamiška ir patogi, nuolat papildoma naujomis prekėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.