Privatumo politika

Asmens duomenų apsauga

Elektroninės parduotuvės paslaugų teikėjas ir svetainės valdytojas yra VšĮ „Švietimas ir paveldas“, juridinio asmens kodas 303282248, registracijos ir veiklos adresas Totorių g. 6, Kaunas.

1. Kokia informaciją mes renkame? 

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

Informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje elektroninėje svetainėje bei naudojimąsi (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių). Informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el. paštu ir/arba naujienlaiškius.Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

2. Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas 

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti Jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

2.1. Elektroninėje parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis sutinkate, kad Asmens duomenų tvarkytojas rinks, administruos ir saugos Jūsų duomenis;

2.2. Asmens duomenų tvarkytojas rinks, administruos ir saugos tik tuos duomenis, kurie yra reikalingi, norint teikti kokybiškas paslaugas savo vartotojams;

2.3. Asmens duomenų tvarkytojas renka, administruoja ir saugo šiuos Jūsų Asmens duomenis: 

    1) Kada registruojatės Elektroninėje parduotuvėje:

 1. Vardas arba elektroninio pašto adresas;
 2. Slaptažodis.

   2) Kada įsigyjate prekių Elektroninėje parduotuvėje

 1. Vardas;
 2. Pavardė;
 3.  Elektroninio pašto adresas;
 4. Telefono numeris;
 5.  Pirkėjo registracijos adresas;
 6.  Užsakymo pristatymo adresas;
 7. Apmokėjimo duomenys;
 8. Su Užsakymų pristatymu susiję duomenys.

2.4. Asmens duomenų tvarkytojas gerbia ir saugo kiekvieno lankytojo privatumą ir Jūsų asmens duomenis renka, tvarko ir saugo tik tam, kad būtų galima:

 1. Apdoroti ir įvykdyti Jūsų užsakymus;
 2. Išrašyti reikiamus finansinius dokumentus;
 3. Pasiūlyti Jums kokybiškesnes paslaugas ir būtent Jums skirtą turinį;
 4. Pagerinti naršymo Elektroninėje parduotuvėje kokybę;
 5. Naujienlaiškių siuntimui;
 6. Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;
 7. Vykdyti kitus įsipareigojimus.

3. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims 

    3.1. Paslaugų teikėjas turi teisę perduoti informaciją trečioms šalims, tik skyriaus 2 tikslams pasiekti.

    3.2. Tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

4. Užsakymo pateikimo taisyklės 

4.1. Jūs užsakymo formoje turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu užsakymo formoje Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų užsakymą ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis svetaine.

5. Slapukai (angl. cookies) 

5.1. Slapukai (angl. cookies) – tai mažos apimties tekstinės laikmenos, kurios yra įrašomos į Jūsų kompiuterį arba į mobilųjį prietaisą, Jums apsilankius mūsų elektroninėje parduotuvėje. Slapukų pagalba serveris pasiekia informaciją Jūsų naršyklėje ir Jums nereikia šios informacijos nustatinėti arba įvesti iš naujo. Slapukai būna sesijos (galiojantys tik vienos sesijos metu, t.y. – kol užadaromas naršyklės langas) ir ilgalaikiai (galiojantys tam tikrą iš anksto nustatytą laiką).

5.2. Neregistruotiems elektroninės parduotuvės lankytojams naudojame tik standartinius slapukus, kuriais siekiame palengvinti naršymą Elektroninėje parduotuvėje.

5.3. Registruotiems elektroninės parduotuvės lankytojams be standartinių slapukų naudojame ir slapukus, reikalingus apdoroti ir pristatyti Užsakymus.

5.4. Lankytojai bet kuriuo metu gali slapukus užblokuoti arba pašalinti iš savo kompiuterio, tačiau tokiu atveju elektorninė parduotuvė negalės pilnai funkcionuoti ir tam tikros funkcijos lankytojams taps neprieinamos.

6. Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos

Paslaugų teikėjas turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami elektroninėje parduotuvėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

krautuvele.islamasvisiems.lt privatumo politika paskutinį kartą buvo atnaujinta [2020-11-21]